fbpx

Założyciel sieci społecznościowej Twitter i firmy Square, Jack Dorsey, powiedział, że w przyszłości każde konto na Twitterze będzie można połączyć z portfelem Bitcoin z obsługą Lightning Network.

W czerwcu Dorsey wspomniał w komentarzu na Twitterze, że sieć społecznościowa może dodać obsługę Lightning Network. W tym tygodniu potwierdził plany firmy i napisał, że w przyszłości każde konto na Twitterze będzie mogło być połączone z portfelem obsługującym Lightning Network. Ta funkcja może zapewnić potężny wzrost adopcji Bitcoina, ale nie jest jasne, czy Twitter planuje dodać ją w najbliższej przyszłości.

W ramach dyskusji Dorsey odrzucił również pomysł, aby użytkownicy Twittera mogli przechowywać niewymienne tokeny (NFT) w portfelach powiązanych z kontem. Ponadto, w tym samym dniu, Dorsey ponownie zakpił ze społeczności Ethereum zamieszczając zrzut ekranu z nowej funkcji Twittera, który promował tweet, który opisuje Ethereum jako oszustwo. Dorsey wcześniej odrzucił pomysł zakupu ETH, chociaż Twitter uruchomił kolekcjonerskie tokeny oparte na Ethereum.

Loading

blogchain.pl